Katalog zarządców nieruchomości

Dodaj stronę biura zarządcy nieruchomości

 • Agnieszka Ignaczuk
  Firma "Zarządzanie nieruchomościami Agnieszka Ignaczuk" specjalizuje się w zarządzaniu Wspólnotami mieszkaniowymi. Zachęcam do niezobowiązującego spotkania w moim biurze, na którym przedstawię szczegóły mojej współpracy ze Wspólnotami. Zapewniam, że będziecie Państwo zaskoczeni, jak różnie można wykonywać ten sam zawód. Bardzo mi miło, że moja oferta spotkała się z Państwa zainteresowa... Biuro zarządcy nieruchomości "Agnieszka Ignaczuk"
 • SSZiAN - Słupskie Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów Nieruchomości
  Słupskie Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów Nieruchomości zostało utworzone 15 listopada 2000r. Podstawowym celem działalności Stowarzyszenia jest popularyzacja wiedzy dotyczącej zarządzania nieruchomościami i udzielanie pomocy zarządcom i administratorom w doskonaleniu zawodowym. Efektem działalności Stowarzyszenia było m.in. uzyskanie licencji zawodowej zarządcy nieruchomości przez 124 z... Biuro zarządcy nieruchomości "SSZiAN - Słupskie Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów Nieruchomości"
 • Polska Korporacja Nieruchomości
  Polska Korporacja Nieruchomości od wielu lat zajmuje się obsługą nieruchomości mieszkalnych i biurowych. Jesteśmy w stanie zadbać o każdy budynek bez względu na jego standard i stopień zaawansowania technicznego, w tym tzw. "budynki inteligentne", w których zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania i sterowaną komputerowo automatykę. Stawiamy na nowatorskie rozwiązania, tworzymy i wyzna... Biuro zarządcy nieruchomości "Polska Korporacja Nieruchomości"
 • PBN Stępień i Zimnoch
  Oferujemy profesjonalne zarządzanie i administrowanie nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych i nieruchomościami komercyjnymi. Współpracujemy z firmą która specjalizuje się w administracji obiektów od 1993 roku. Głównym priorytetem PBN jest zaspokojenie Państwa potrzeb. Oferujemy poziom obsługi zgodnie z Państwa oczekiwaniami i wymaganiami, dbałość o powierzone zasoby mieszkaniowe i komercyjne or... Biuro zarządcy nieruchomości "PBN Stępień i Zimnoch"
 • Kopińska
  Świadczymy szeroki wachlarz usług dla wspólnot mieszkaniowych. Zajmujemy się obsługą rynku nieruchomości w zakresie administracji i zarządzania oraz nadzoru technicznego obiektów budowlanych. Oferujemy kompleksową obsługę wspólnot mieszkaniowych wraz z prowadzeniem księgowości. Ponadto świadczymy szeroką gamę usług nie objętych zakresem administrowania: Wykonywanie przeglądów technicznych roczny... Biuro zarządcy nieruchomości "Kopińska"
 • Sambud
  PB-H Sambud Sp. z o.o. to młoda, dynamiczna firma zajmująca się profesjonalnym zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami mieszkaniowymi. Działamy na rynku opolskim, specjalizując się w obsłudze wspólnot mieszkaniowych m.in. w zakresie ich organizacji, zarządzania nieruchomościami wspólnymi oraz przejmowania budynków od deweloperów. Dodatkowo, oferujemy obsługę administracyjno – tec... Biuro zarządcy nieruchomości "Sambud"
 • Bożena Kulik
  Mam za sobą wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi, z zasobu komunalnego, parkingami oraz we współpracy ze wspólnotami mieszkaniowymi. Ukoronowaniem tego doświadczenia jest licencja zarządcy nieruchomości. Jestem profesjonalistką rzetelnie przygotowaną do zawodu. Współpracuję z doświadczoną kadrą techniczną, księgową i prawniczą. Jestem dobrym organizatorem i menedże... Biuro zarządcy nieruchomości "Bożena Kulik"
 • Arpol Sp. z o.o.
  ARPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w 1998 r. Została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000204729.Kapitał zakładowy spółki w wysokości 51.000,00 zł. został wpłacony w całości. Firma nasza działa na rynku w szeroko rozumianej branży zarządzania i administrowania nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi. Prowadzi również dyżury całodobowego pogotowia awaryjne... Biuro zarządcy nieruchomości "Arpol Sp. z o.o."
 • Pasjodom
  Zarządzanie nieruchomości, obrót nieruchomościami, nadzory budowlane, projekty budowlane, osuszanie budynków, kompleksowe remonty. Jesteśmy członkiem Wielkopolskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości oraz Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.Posiadamy wszelkie wymagane licencje i uprawnienia budowlane oraz ubezpieczenie O.C. O zarządzaniu wiemy niemal wszystko. Od lat w profes... Biuro zarządcy nieruchomości "Pasjodom"
 • Lexpert
  Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami - Agent - Licencja państwowa nr 5823. Zarządzanie nieruchomościami - Licencja państwowa nr 14592. Pomoc prawna w zakresie prawa nieruchomości, prawa spółdzielczego, prawa spadkowego. Pisma procesowe: pozwy, wnioski, odwołania, apelacje. Windykacja należności dla klientów indywidualnych (od negocjacji do egzekucji komorniczych).... Biuro zarządcy nieruchomości "Lexpert"
 • Accrus
  Nasza firma funkcjonuje na rynku usług księgowych od 2000 roku. Specjalizujemy się w obsłudze rachunkowej wspólnot mieszkaniowych. Wiedza i umiejętności naszego zespołu nabyte podczas wieloletniej pracy w księgowości różnych podmiotów gospodarczych, pozwalają nam na zapewnienie wysokiego standardu oferowanych przez nas usług. Profil naszej działalności powstał w odpowiedzi na dynamiczny rozwój pro... Biuro zarządcy nieruchomości "Accrus"
 • Damian Stankiewicz
  Firma "Zarządca nieruchomości" działa na terenie województwa podkarpackiego i zajmuje się obsługą zarówno nieruchomości mieszkalnych jak i nieruchomości o charakterze komercyjnym. Wysoki poziom świadczonych przez moją firmę usług poparty jest nadaną przez Ministerstwo Infrastruktury w Warszawie, a poprzedzoną zdanym egzaminem państwowym z zakresu zarządzania i administrowania nieruchomo... Biuro zarządcy nieruchomości "Damian Stankiewicz"
 • Centrum
  Biuro zarządcy nieruchomości - firma CENTRUM (reprezentowana przez licencjonowanego zarządcę Jerzego Budrewicza), to firma stworzona dla wspólnot mieszkaniowych oraz innych właścicieli nieruchomosci poszukujących solidnej obsługi w zakresie administrowania i zarządzania nieruchomościami. Działamy na elbląskim rynku nieruchomości nieprzerwanie już od 1997 roku i w chwili obecnej zarządzamy ponad 20... Biuro zarządcy nieruchomości "Centrum"
 • Wrik
  Działamy na terenie południowej Wielkopolski powiaty: kościański -gostyński-grodziski-leszczyński-poznański. Załatwiamy wszelkie sprawy związane zbyciem i nabyciem nieruchomości. Dbamy o to aby jak najefektywniej zaspokajać potrzeby wszystkich naszych Klientów zarówno indywidualnych jak i firm. Nasza oferta:pośrednictwo w obrocie nieruchomościami; sprzedaż - kupno - wynajem; zarządzanie nieruchomo... Biuro zarządcy nieruchomości "Wrik"
 • Admin
  Zarządzamy nieruchomościami od 1991 roku, a w obecnym kształcie firma "ADMIN" istnieje od 2 stycznia 2002 r. i oprócz zarządzania świadczy również usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Aktualnie w naszym zarządzie jest niemal 40 nieruchomości na terenie Torunia, Inowrocławia, które obsługiwane są przez dziesięć osób (trzech wspólników spółki i siedmioro pracowników). Cztery sp... Biuro zarządcy nieruchomości "Admin"
Linków w tej kategorii: 39
<< | 1 | 16 | 31 | >>